Fotografování na akcích

Fotografka vyfotí fotografii → ihned vytiskne na tiskárně, kterou má u pasu → zalepí do brandované obálky (fotorámečku) → předá návštěvníkovi → hotovo! → poté udělá dva kroky k dalším návštěvníkům → vyfotí fotografii…, a tak pořád dokola.

postup

Rychlost tisku cca 1 foto za 30 vteřin. Jakmile fotka vyjede z tiskárny, je permanentně zalepena do samolepící papírové obálky (fotorámečku) s vaším logem, reklamou a ve vašich firemních barvách. Poté je ihned předána návštěvníkovi

V praxi jedna fotografka za 1 hodinu udělá zhruba 50 fotografií. Teoreticky je možné tisknout i rychleji, ale je třeba brát v úvahu nutné "prostoje": fotografka komunikuje s návštěvníky, přechází od jedné skupinky ke druhé, před tiskem fotky vždy návštěvníkům ukáže náhled fotky na fotoaparátu a pokud není něco v pořádku (například zavřené oči), tak udělá hned novou.

Podle požadovaného počtu fotografií a plánované délky akce určíme, kolik bude potřeba na akci fotografek. Pokud máme udělat například 200 fotografií a jsou na to 2 hodiny času, tak jsou potřeba 2 fotografky. Za 1 hodinu udělají dohromady 100 fotografií a za 2 hodiny celkem požadovaných 200 fotek.